KORWiN Mrągowo: Przedstawiamy naszych kandydatów do Sejmu

Z przyjemnością prezentujemy dwoje kandydatów na posłów z mrągowskiego oddziału KORWiN. Są to: pani Anna Jakubowska oraz pan Jacek Siwko.

Poniżej znajdą Państwo więcej szczegółów związanych z kandydatami, którzy reprezentują nasz oddział w wyborach 2015.

partia-korwin-mrągowo-zdjęcie

Anna Jakubowska:

 

Nazywam się Anna Jakubowska. Urodziłam się siódmego sierpnia 1990r. Mieszkam razem z małżonkiem w Mrągowie i tutaj też prowadzę swoją działalność gospodarczą – zakład fotograficzny. Jestem jedną z założycieli Mrągowskiego oddziału Korwin, w którym pełnie funkcję sekretarza. Moje poglądy polityczne to w skrócie liberalizm w gospodarce i konserwatyzm w kwestiach społeczno obyczajowych. Cenię naszą polską tradycję i kulturę, jestem w pełnej gotowości do jej obrony, a także pracy dla jej dobra.
Jako kandydatka na posła z list KORWiNy chcę walczyć m.in. o zmniejszenie biurokracji, zniesienie przymusu ubezpieczeń społecznych, likwidację podatku dochodowego oraz PIT i CIT. Moim mottem od dawna jest sentencja „Volenti non fit iniuria” (łac. Chcącemu nie dzieje się krzywda.)
Jako reprezentantka płci pięknej, uważam, że kobiety powinny mieć prawo wyboru: czy chcą zostać w domu, czy chcą robić karierę zawodową. Dzisiejsza polityka rządów zmusza żony, matki do pracy, ponieważ zarobki ich mężów są nadmiernie opodatkowane, a to nie pozwala na utrzymanie rodziny w godnych warunkach.

Jacek Siwko:

Z wykształcenia politolog i kulturoznawca. Z praktyki prywatny przedsiębiorca. Prywatnie ojciec i mąż.

Kandyduję ponieważ zależy mi na tym by pokolenie moich dzieci miało możliwość życia w normalnym państwie. Bez nadmiernego ucisku fiskalnego, bez rządowej spirali zadłużeń, bez narzucania przyszłej generacji Polaków i Polek nowej, „europejskiej”, tożsamości. Demokracja jest złym ustrojem i trzeba to wreszcie jasno stwierdzić: tak dalej być nie może. Ogłupiona przez propagandę większość decyduje o losie naszych dzieci. Skazuje ich na życie w kieracie związanym ze spłatą astronomicznych długów. Nie jestem zwolennikiem demokracji, podobnie jak nie popieram jej pochodnych w tym marksizmu i komunizmu. Dlatego nie proszę o Państwa głosy, lecz o chwilę refleksji.

Co czeka nasze dzieci jeśli już dziś, jedynym sposobem prowadzenia polityki przez naszych „właścicieli” (czyt. Rząd) jest życie na kredyt? Jeśli ta kwestia jest Państwu obojętna to proszę głosować tak jak mówią to Państwu „gadające głowy” z TV.

To Państwo muszą chcieć zmian, które proponuje Partia KORWiN. Wróćmy do normalnych czasów, gdy człowiek pracowity dostawał godziwe wynagrodzenie a leń klepał biedę. Dziś człowieka przedsiębiorczego okłada się wysokim podatkiem a leń dostaje nagrodę w postaci zasiłku. Bardzo mi przykro, ale w ten sposób niczego dobrego nie zbudujemy naszym dzieciom. Dlatego apeluję o rozwagę przy urnach wyborczych tej jesieni.

Nasza „jedynka”

Przypominamy jednocześnie, że kandydatem numer jeden na liście w naszym okręgu wyborczym (okręg numer 35) jest pan Mariusz Filipowicz

mariusz filipowicz zdjęcie

Mariusz Filipowicz:

Doświadczony menedżer projektów IT, obecnie właściciel biura rachunkowego. Najwięcej praktyki zdobył wdrażając rozwiązania IT w bankowości i zarządzając współpracą z dostawcami i podwykonawcami. Doskonale rozumie biznes, jego potrzeby.

Dlaczego kandyduję:

Jako osoba mająca ogromne doświadczenie w postaci 10 lat w centrali jednej z największych instytucji finansowych na świecie Citibank, obecnie posiadająca własne biuro rachunkowe, dostrzegam problemy, które dotknęły nasz kraj. W tej chwili dotykają nas: 1 bilion zadłużenia jawnego, masowa emigracja, bankrutujący system emerytalny, nadmierna fiskalizacja, prawo podatkowe wymagające poprawy, niedofinansowana policja i wojsko, niewydolna służba zdrowia itd. Itp. W głównej mierze chciałbym zapewnić ludziom perspektywy i godną prace w kraju przez zmniejszenie jej opodatkowania oraz ułatwienie prowadzenia biznesu tak, żeby Polacy nie byli zmuszeni do wyjazdu.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *