Olsztyn – Podsumowanie spotkania 15.02.2015

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie na nasze pierwsze spotkanie. Wszystko wskazuje na to, że zagościmy w tym miejscu na dłużej. Info o spotkaniu w oddzielnym artykule niebawem.
Poniżej nasze dzisiejsze ustalenia.
Wszystkie osoby chętne do prac w komisjach wyborczych z ramienia Partii Korwin przy wyborach prezydenckich 2015 prosimy o kontakt z Koordynatorami powiatowymi (lista poniżej). Karty z podpisami poparcia kandydata na prezydenta Janusza Korwin-Mikkego (wzory do pobrania na wolnosc.pl, www.korwin.olsztyn.pl oraz naszym profilu na Facebooku) prosimy dostarczać do Koordynatorów powiatowych w kopertach na których prosimy napisać czytelnie drukowanymi literami swoje dane: imię nazwisko, mail, telefon komórkowy.

Ważna informacja: Kandydatami na członków obwodowych komisji wyborczych zgłaszanymi przez pełnomocników wyborczych (lub upoważnione przez nich osoby) mogą być tylko osoby ujęte w stałym rejestrze wyborców danej gminy (czyli zameldowane lub dopisane do tego rejestru).
Ja zrobiłem coś takiego przed wyborami samorządowymi- poszedłem do Biura Obsługi Klienta UM w Olsztynie (pokój nr 30) i złożyłem wniosek o dopisanie na stałe do rejestru wyborców. I teraz mimo, że jestem zameldowany w innym mieście prawa wyborcze na każde wybory mam w Olsztynie (w mieście zameldowania zostałem wykreślony z rejestru wyborców). Żeby tak zostać dopisanym, trzeba mieć jakieś dokumenty potwierdzające zamieszkanie w Olsztynie – akt notarialny, umowa najmu, dokument od pracodawcy (np. umowa o pracę z pracodawcą z Olsztyna).

Osoby odpowiedzialne za komisje wyborcze w powiatach Oddziału Olsztyn:
Miasto Olsztyn – Jakub Pietrzak 515751322
Powiat Olsztyński – Andrzej Wyrębek 606793890
Powiat Szczycieński – Wojciech Górski 604880888
Powiat Nidzicki – poszukujemy chętnych

Kontakty do pozostałych Oddziałów naszego Okręgu 35:
Ełk (powiaty: ełcki, gołdapski, olecki, piski) – Bartosz Truszkowski 509829295
Mrągowo (powiaty: mrągowski, giżycki, kętrzyński, węgorzewski) – Sławomir Sztukowski 605440650
Te osoby pokierują Państwa do właściwych osób w podległych powiatach.

Mamy mało czasu, liczba miejsc ograniczona, zapraszamy do współpracy.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *